ÁLLÁSAJÁNLATOK

Mezőgazdasági gépszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • mezőgazdasági gépek (elsősorban John Deere traktorok, kombájnok) művelőeszközök folyamatos szervizelése, karbantartása, javítása
  • szükséges alkatrészek felmérése és jelentése
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő és leendő partnerekkel
  • tanácsadás a partnereknek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépészeti vagy autószerelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (John Deere)
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépészeti/ gépszerelői végzettség
  • számítógépes diagnosztika területén szerzett tapasztalat
  • elektronikai javításokkal kapcsolatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • hosszútávú biztos munkalehetőség
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges autó, szerszámok, mobiltelefon, laptop, szakmai támogatás)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az ildiko.csondor@jdtechnika.hu címre.

Ide írhatsz...